SA-MP
LCS
Preklady
Trailery
Módy
Modely áut
Modely motoriek
Modely lietadiel
Modely lodí
Trainery
Multiplayer
Ostatné

Los Santos
DOWNTOWN
Je sídlom gangu ORANGE GROVE. Je to veľmi pekná časť mesta LOS SANTOS. Je tu veľa budov podľa ktorých sa môľete orientovať. Je to budova Doc G Records, ktorá je podobná budove Capital Records v skutočnom meste USA-Los Angeles. Potom je tu Los Santos Convention Center, ktoré je podobné budove s takým istým menom v Los Angeles. Hlavná časť štvrte Downtownu je bankovníctvo. Je tu pár ľudí, ktorí sa tvária profesionálne, ale vlastne sa len tak poflakujú. V obchode s oblečením môžete CJovi kúpiť drahé oblečenie. Obchod sa volá ProLaps.

VINEWOOD
Vinewood je vlastne napodobenina HOLLYWOODU, ktorý je vo väčšine filmoch z USA z mesta LOS ANGELES (v LA ste hrali aj v podobnej hre ako je GTA SA-True Crime Streets of L.A.). V kopcoch sa nachádza nadpis VINEWOOD, ktorý sa nachádza nad domami bohatých ľudí z LOS SANTOS Nižšie položené je Vinewood Strip, kde môľete navštíviť pár turistických atrakcií, ako napr. Cathayského divadla a Vinewoodsku cestu slávnych ľudí.

GROVE
Je to miesto kde sa narodil Carl Johnson a sídlo gangu Orange Grove Families. V tejto časti mesta je veľká chudoba a takmer všetci si kupujú oblečenie, topánky a košele v obchode BINCO, pretože je to lacné a môžu si to dovoliť. Samozrejme že z tohoto obchodu nosia oblečenie aj členovia gangu Orange Grove Families.

BEACH
Je to vlastne napodobenina časti LA-Santa Monica. Je tu veľké mólo, známe ako Santa Maria Boardwalk. Nachádza sa tu aj Zábavný park ktorý môžete vidieť na screene aj s ruským kolesom a horskou dráhou. Nájdete tu tiež Los Santosskú posilovňu, kde si môžete zmerať svoje fyzické schopnosti. Samozrejme že v novom GTA SA môžete aj plávať čiže táto časť je ideálna pre potápanie a plávanie.

INTER 45 HIGHWAY
Rockstar si už asi zahrali hru TRUE CRIME STREETS OF LA kde ste mohli jazdiť po všelijakých križovatkách, obrovských diaľniciach atď. Takéto diaľnice budú aj v GTA SA, ale nebojte sa toho že sa stratíte pretože vám budú pomáhať informačné tabule. Táto diaľnica prepojuje LOS SANTOS s ostatnými mestami.
 
 
 
 

 

 

 

 

 TOPlist

 
Ostatné odkazy